Tým vedoucích

mgr. Tereza OvčÁčíková

Ahoj, jmenuju se Tereza a kromě toho, že jsem hlavní vedoucí našeho báječného táborového turnusu, jsem i maminka 2 šikovných kluků. A tak jako mi tábory v přírodě už přes 25 let nabízí dobrodružství, nerozlučná přátelství, nové dovednosti a radost, chci to samé nabídnout svým dětem a také ostatním dětem, které se k nám na táboře přidají. Ve svém netáborovém životě mám malou jazykovou školu, kde učíme angličtinu. Ráda cestuju po Evropě, baví mě muzika, zpívání a vymýšlení her :-)

Martin Ovčáčík

Ahoj, jsem Martin. Na tábory jsem jezdil už jako kluk - tenkrát ale s Ochránci přírody z Valašského Meziříčí. Mám vztah k přírodě, horám, sportu a jsem rád, že alespoň část svého nadšení můžu předávat na táborech dál - nejen svým dvěma synům, ale i ostatním klukům a holkám!

Jan Maňák

Ahoj. Jmenuji se Honza Maňák a je mi 26 let. Nikdo mi na táborové louce neřekne jinak, než Maňas. Tato parta si mě před pár lety vzala pod svá křídla, od té doby se každý rok těším na 10 dní strávených na táborové louce, ze které si odvážíme nezapomenutelné zážitky. Mezi mé největší koníčky patří vaření, pití kafe a jakákoliv forma pohodlí. Na táboře zastávám roli hlavního šaška, a proto se se mnou nikdo nenudí. V kuchyni můžete najít mé lepší já, moji sestru, Kačku.

Jindra Večeřa

Ahojte, já jsem Jindra a na táborovou louku do Doloplaz jezdím již od roku 2009. Nejprve jako táborník a od roku 2013 jako táborový vedoucí. Mezi mé koníčky patří kromě letních táborů také i sport, technika, příroda a hudba. Při večerních táborácích běhěm tábora hraju na kytaru. Vystudoval jsem VUT v Brně obor elektrotechniky a donedávna jsem ještě závodil v atletice.

Denisa Maňasová

Ahoj táborníci, jmenuji se Denisa a jezdím na tábory do Doloplazskeho lesa přes více jak 12 let. Nejdříve jsem zde pobývala jako malá tábornice a posléze jako malá vedoucí. Dostudovala jsem vysokou školu se zaměřením na porodní asistenci, takže se na táboře starám o Vaše zdraví ve svém speciálním zdravotním stanu. Neustále dohlížím na Vaše bezpečí a někdy se také podílím na herním programu. Mezi mé koníčky patří běh, překážkové závody, kruhové tréninky a péče o zvířátka.

Paťa Indreová

Ahoj! Jmenuji se Paťa. Jezdím do tábora v Doloplazích už od dětství. Každým rokem jsem se do tohohle místa zamilovávala víc a víc, až mi přirostlo k srdci tak, že už se tam vracím každým rokem jako jeden z členů naší party vedoucích. Nyní studuji Dějiny a teorii výtvarných umění, ale kladný vztah k práci s dětmi mi přineslo již studium na střední pedagogické škole. Baví mě hudba, výtvarka, dramaťák, pohyb, chystat a následně realizovat program, a naplno si ho společně užít!

Martin Nastoupil

Ahoj, jmenuji se Martin, ale všichni co mě znají z tábora mi říkají Barney. Jezdím na tábor do Doloplaz už od předškolního věku. Momentálně jsem studentem Univerzity Palackého v oboru Chemie, a proto si každé léto jezdím velmi rád odpočinout jako vedoucí na tento tábor. Baví mě sport, zábava a dobrý kolektiv, o který není na našich táborech nikdy nouze. Dále se také rád přes rok věnuji svému studiu a hře na kytaru.

Filip Losert

Já jsem Filda. Je mi 19 let a jsem student střední školy. Na tábory jezdím snad už od plenek, a to jak na sokolské tak i na skautské, kde pomáhám vést oddíl. Do Doloplaz pojedu už druhým rokem jako vedoucí. Mám rád všelijaké sporty a válení se ve stanu. Rád vtipkuju a rád se směju.

Kačka Maňáková

Ahoj! Jmenuju se Kačka. S doloplazskou partou mě seznámil můj brácha, kterého všichni táborníci znají jako Maňase. Léta jsem s ploutvovým plaváním jezdila na soustředění, miluju hory, přírodu a muziku. Studuji hru na loutnu, ať už zde, nebo v zahraničí :-) Taky moc ráda vařím, proto mě najdete buď v kuchyni nebo u ohně s kytarou!